×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Poświęcają swój czas, angażują się, zmieniają otoczenie. Sołtysi, liderzy w swoich wsiach, 11 marca obchodzili w całym kraju swoje święto. Dziś, uroczyste spotkanie z tej okazji odbyło się także w sali narad Urzędu Gminy w Ustroniu Morskim.

Z zaproszenia wójta Jerzego Kołakowskiego skorzystali wszyscy sołtysi gminy Ustronie Morskie, w osobach: Maria Piątek (Gwizd), Justyna Pryłowska (Kukinka), Sylwia Pluta (Rusowo), Krzysztof Matuszewski (Sianożęty), Julian Rosiński (Ustronie Morskie), oraz Krzysztof Szydłowski (Kukinka). Spotkanie swoją obecnością zaszczyciła również Grażyna Anna Sztark – senator RP i wiceprzewodnicząca Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą. - Wszystkim Sołtysom i Radom Sołeckim, z okazji ich święta składam wyrazy podziękowania za wkład pracy, zaangażowanie i aktywną postawę na rzecz wspólnot lokalnych. Życzę dużo zdrowia, wytrwałości i cierpliwości w rozwiązywaniu spraw lokalnych społeczności, pogody ducha, radości, satysfakcji z realizacji planów wynikających z wykonywanej funkcji oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym - mówiła senator. Do serdecznych życzeń dołączyli także: Andrzej Basarab – przewodniczący rady, Tomasz Grobla – sekretarz, Kamil Lepa – Dyrektor GOKu, oraz Urszula Czachorowska – kierownik referatu promocji. Były okolicznościowe dyplomy, upominki, poradniki sołeckie oraz pamiątkowe zdjęcia.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook