×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Na terenie powiatu kołobrzeskiego funkcjonariusze Ruchu Drogowego KPP Kołobrzeg tylko w marcu zatrzymali 26 nietrzeźwych kierujących poruszających się po drogach publicznych, z czego 13 osób kierowało pojazdem mechanicznym znajdując się w stanie nietrzeźwości, a w 2 przypadkach kierujący byli po użyciu środków odurzających. 


Policjanci z kołobrzeskiej drogówki każdego dnia dbają o bezpieczeństwo i porządek na drogach naszego powiatu. Mimo wielu akcji profilaktycznych oraz poważnych konsekwencji prawnych jakie grożą za kierowanie pojazdem na tzw. "podwójnym gazie", funkcjonariusze nadal mają do czynienia z kierującymi, którzy lekceważą przepisy w tym zakresie.
Na terenie powiatu kołobrzeskiego funkcjonariusze Ruchu Drogowego KPP Kołobrzeg tylko w marcu zatrzymali 26 nietrzeźwych kierujących poruszających się po drogach publicznych, z czego 13 osób kierowało pojazdem mechanicznym znajdując się w stanie nietrzeźwości, a w 2 przypadkach kierujący byli po użyciu środków odurzających. Liczba  zatrzymanych kierujących jednośladami wyniosła 11 osób. Ponadto, zatrzymano 4 osoby, które kierowały pojazdami pomimo cofnięcia uprawnień, a 2 osoby niestosowały się do zakazu sądowego.
W jednym z ujawnionych przypadków Sąd wydał wyrok w trybie przyśpieszonym, gdzie  oskarżony został skazany na karę 15.000 zł grzywny. Wobec mężczyzny orzeczono również zakaz  prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres 3 lat i świadczenie pieniężne w kwocie 5000 zł.
Kierujących policja prosi o głęboką rozwagę oraz nie narażanie innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook