×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Poseł Platformy Obywatelskiej z Koszalina Stanisław Gawłowski został zatrzymany - poinformowała Prokuratura Krajowa. Prokuratura zamierza przedstawić Gawłowskiemu pięć zarzutów, w tym trzy o charakterze korupcyjnym.
 
 
 
W czwartek Sejm wyraził zgodę na zatrzymanie zachodniopomorskiego posła i sekretarza generalnego PO Stanisława Gawłowskiego, któremu Prokuratura Krajowa zamierza postawić pięć zarzutów. Gawłowski dziś stawił się w szczecińskiej prokuraturze, został zatrzymany przez CBA. Ma zostać dziś przesłuchany.
Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie zamierza przedstawić Gawłowskiemu pięć zarzutów, w tym trzy o charakterze korupcyjnym. Chodzi o okres, gdy Gawłowski pełnił funkcję wiceministra ochrony środowiska w rządzie PO-PSL. Wówczas miał przyjąć jako łapówkę co najmniej 175 tysięcy złotych w gotówce, a także dwa zegarki o wartości prawie 25 tysięcy złotych.
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook