×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kołobrzescy kryminalni nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Tym razem efektem ich pracy jest zatrzymanie podejrzanego i zabezpieczone ponad 1,3 kg marihuany i kokainy. Za posiadanie zakazanych ustawą substancji grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.Policjanci z Wydziału Kryminalnego kołobrzeskiej komendy oraz z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie wspólnie prowadzili działania, rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z narkotykami. W ten sposób dotarli do 26-latka.
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli pojazd w rejonie ul. 6 Dywizji Piechoty. Podczas przeszukania ujawnili przy mężczyźnie zawiniątka foliowe o wadze 10 gramów z zawartością kokainy. Sprawdzając dalej kryminalni znaleźli znaczną ilość substancji odurzających o wadze 1,3 kg.
26-letni mieszkaniec Kołobrzegu został zatrzymany i przewieziony do jednostki Policji. Zabezpieczony susz technik kryminalistyki poddał wstępnym badaniom potwierdzając, że jest to marihuana. Badaniu została poddana również pozostała ujawniona substancje. Okazało się, że w pojeździe kryminalni zabezpieczyli jeszcze 10 gramów kokainy.
Podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.
Sąd Rejonowy w Kołobrzegu po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym i na wniosek prokuratora wydał decyzję o zastosowaniu wobec 26- latka izolacyjnego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn