×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu poszukuje 38-letniego Grzegorza Łaskawskiego ze Starego Borku. Mężczyzna ma ok. 174 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne, krótkie włosy, brązowe oczy, widoczne braki w uzębieniu. 


Grzegorz Łaskawski urany był w: ciemną kurtkę i ciemne spodnie, czarne buty robocze do kostek, czarny plecak. 16 kwietnia ok. godz. 13.00 wyjechał z miejsca zamieszkania do Niemiec. Ostatni raz kontaktował się z rodziną telefonicznie 19 kwietnia. Z ustaleń wynika, że tego dnia mężczyzna miał wrócić do Polski. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie powrócił do miejsca zamieszkania. Wszelkie informacje nt. zaginionego należy przekazać do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu – numer telefonu 94 35 33 511 bądź 997 . 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn