×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W związku z odejściem na emeryturę Elżbiety Wąsowskiej, nowym dyrektorem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kołobrzegu została Barbara Wolańska, dotyczasowy zastępca. Ale to nie jedyne zmiany na stanowiskach dyrektorów.


Zakońćzenie roku szkolenego w Zespole Szkół Mechanicznych im. Bolesława Krzywoustego było jednocześnie pożegnaniem dyrektor szkoły. Hanna Cupiał nie przystąpiła do konkursu na kolejną kadencję. Jej miejsce zajmie Dominika Pfeif, nauczyciel języka niemieckiego. Z kolei ze względu na zmianę nazwy Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika trzeba było przeprowadzić konkurs na dyrektora placówki. Na konkurs wpłynęła jedna kandydatura wieloletniego dyrektora szkoły, Józefa Skorupińskiego. Jednak ze względu na to, że nie zostały spełnione wymogi formalne, Zarząd Powiatu zadecyduje, czy powierzy obowiązki obecnemu dyrektorowi, czy ponownie ogłosi konkurs.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook