×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 37-letniego włamywacza, który wkradł się do altany ogrodowej. Mężczyzna zaczął uciekać na widok mundurowych. 
We wtorek nad ranem oficer dyżurny kołobrzeskiej jednostki został powiadomiony o prawdopodobnym włamaniu do altany ogrodowej w rejonie ul. Przesmyk. Zgłaszający twierdził, że napotkał na włamywacza, z którym się poszarpał, a ten uciekł.
Patrole policji zostały bezzwłocznie poinformowane o tym zdarzeniu. Niemal natychmiast funkcjonariusze znaleźli się w rejonie miejsca zdarzenia, gdzie w okolicy przystanku zauważyli mężczyznę uciekającego na widok radiowozu. Po krótkim pościgu sprawca - 37-latek z Kołobrzegu został zatrzymany.
Na miejscu przestępstwa specjalista kryminalistyki zabezpieczył dowody w tej sprawie, a śledczy po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem przedstawili zatrzymanemu łącznie 5 zarzutów m.in. kradzieży i kradzieży z włamaniem, za które grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ponadto mężczyzna poruszał się rowerem marki Wilma, który jak twierdzi ukradł z okolicy plaży w Podczelu. Do chwili obecnej nie zgłosiła się osoba pokrzywdzona. Apelujemy do właściciela jednośladu o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu.

Photo by Thomas Verbruggen on Unsplash
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook