×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Ta sprawa pokazuje, że w internecie nie ma miejsca na bezkarność. Na jednym z portali społecznościowych udostępniono filmik, na którym uwidoczniony był akt przemocy. Policja od razu zajęła się sprawą. Sprawca pochodzi z Gminy Dygowo, podobnie jak poszkodowany.

Policjanci z Posterunku Policji w Dygowie zatrzymali 28-latka, który odpowiedzialny jest za uszkodzenie ciała, groźby pozbawienia życia oraz kradzież. W sumie podejrzany usłyszał dwa zarzuty, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Kołobrzescy policjanci zostali powiadomieni o tym, że w sieci na jednym z portali społecznościowych udostępniono filmik, na którym mężczyzna uderza poszkodowanego i grozi mu pozbawieniem życia. Policjanci z Posterunku Policji w Dygowie dzień po publikacji ustalili miejsce pobytu napastnika i zatrzymali go.
28-latek został doprowadzony do policyjnego aresztu. Na drugi dzień, po przesłuchaniu pokrzywdzonego oraz świadków, zatrzymany usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała i kierowania gróźb. Dodatkowo mężczyzna podejrzewany jest o kradzież na szkodę mieszkanki Gąskowa. Wartość strat oszacowana na ponad 1800 zł . W związku z tym, że mężczyzna był już uprzednio karany za podobne przestępstwa i odbywał kare pozbawiania wolności, zarzut kradzieży przedstawiono mu w warunkach recydywy.
Policjanci z Posterunku Policji w Dygowie po zebraniu materiału dowodowego w sprawie wystąpili z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu. Sprawa ostatecznie trafiła do sądu gdzie zapadała decyzja o aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące. Za przestępstwa, które popełnił podejrzany grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook