×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kołobrzescy policjanci zatrzymali trzech sprawców rozbojów, do których doszło wnaszym mieście w ubiegłym tygodniu. Sąd Rejonowy w Kołobrzegu zastosował wobec jednego z mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy, natomiast dwaj pozostali będą musieli stawiać się na policyjny dozór.

Do pierwszego zdarzenia doszło na początku ubiegłego tygodnia. Dwóch mężczyzn w wieku 38 i 53 lat bez stałego miejsca zamieszkania uderzyli bezdomnego w twarz i ukradli mu 40 złotych oraz telefon komórkowy. Kilka dni po zdarzeniu, w wyniku analizy akt postępowania, obaj sprawcy zostali zatrzymani, usłyszeli zarzuty rozboju.
Do kolejnego zdarzenia doszło w niedzielę. Według zgłoszenia na kobietę i mężczyznę miał napaść młody człowiek. Kopiąc i bijąc po twarzy, sprawca zabrał pokrzywdzonemu telefon komórkowy oraz zegarek. Kobiecie udało się uciec. Po kilku godzinach poszukiwań sprawcy, kryminalni ustalili tożsamość mężczyzny. 21-letni kołobrzeżanin został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu, usłyszał dwa zarzuty. Dziś Sąd zadecydował, że napastnik za rozbój i usiłowanie rozboju najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za tego typu przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 12. 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook