×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kilka dni temu w trakcie patrolu na drodze numer 102 w rejonie miejscowości Bogusławiec policjanci Ruchu Drogowego zauważyli kierującego porsche, który popełnił kilka rażących wykroczeń na drodze. Pomiar prędkości wykazał, że w miejscu ograniczenia do 90 km/h pojazd poruszał się 163 km/h. Kierowca pojazdu jadąc drogą nr 102 nie dostosował się między innym do obowiązujących znaków poziomych oraz pionowych wyprzedzając na podwójnej linii ciągłej, pomiar prędkości wykazał iż w miejscu ograniczenia do 90 km/h poruszał się 163 km/h.
Mundurowi z uwagi na zmrok, a poruszali się pojazdem nieoznakowanym, dokonali zatrzymania porsche w miejscowości Bogusławiec w miejscu umożliwiającym przeprowadzenie kontroli. Kierowcy policjanci zatrzymali prawo jazdy. O jego dalszym losie zadecyduje Sąd.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook