×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Trzy tygodnie wcześniej niż planowano, oddano do użytku ulicę Krótką w Ustroniu Morskim. Przebudowa drogi polegała na wykonaniu nawierzchni jezdni z kostki betonowej brukowej wraz odwodnieniem na długości 173 m. Wartość zadania to koszt 217.419,46 złotych .
Z pewnością oddanie ulicy do użytku jest ogromną ulgą dla mieszkańców, którzy przez długi czas borykali się z wieloma problemami związanymi z jej budową. W odbiorze inwestycji uczestniczyli wójt Jerzy Kołakowski, przewodniczący rady Andrzej Basarab, sołtys Ustronia Morskiego Julian Rosiński oraz inspektor urzędu gminy – Piotr Byczkowiak. Stronę wykonawcy – firmę Usługi Budowlano Drogowe z Białogardu reprezentował Mirosław Rosiak, oraz inspektor nadzoru inwestorskiego Wiesław Grzywacki. 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook