×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Ideą Szlachetnej Paczki, jest niesienie pomocy najbardziej potrzebującym. Bez wolontariuszy, nie jest to możliwe, a w naszym regionie wciąż brakuje SuperW, czyli Super Wolontariuszy, dzięki którym będzie można pomóc większej ilości rodzin. 


 
- Jednym z zadań SuperW jest odwiedzenie rodzin zgłoszonych do programu, oraz tworzenie ich histori. Jeśli masz od 18 do 100 lat, trochę wolnego czasu i odrobinę chęci, już dziś dołącz do mojego zespołu. Dzięki Waszej pomocy, wspólnie pomożemy jeszcze większej ilości rodzin, które tej pomocy potrzebują - mówi Karina Górnowska, lider powiatu kołobrzeskiego Szlachetnej Paczki i dodaje: - Wystarczy kliknąć w link i wpisać swoje dane. Skontaktuje się z Tobą jak najszybciej, by udzielić Ci wszystkich informacji. 
 
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook