×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

- Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę pozostaje młody. Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym (Henry Ford). Ten cytat motywował nas do pracy - mówi Halina Filip, dyrektor MBP. W bibliotece miało miejsce uroczyste podsumowanie projektu „Nowe horyzonty ekonomicznego myślenia +55” realizowanego z NBP.
Zajęcia edukacyjne, prezentacje, wykłady umożliwiły uczestnikom nabycie podstawowej wiedzy m.in. z zakresu bankowości elektronicznej i odpowiednim zabezpieczeniu komputera; organizacji codziennych wydatków; nowoczesnych usług bankowych i zasad bezpiecznego korzystania z nich; banku centralnego - jego roli i funkcji; prawa spadkowego.  
Program obejmował również wycieczki edukacyjne: do Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira Skrzypka w Warszawie oraz do Szczecina do Narodowego Banku Polskiego i Muzeum Narodowego, które pomogły zrozumieć m.in. podstawowe zagadnienia oraz procesy ekonomiczne, nabyć wiedzę z zakresu historii pieniądza. Wszyscy odbiorcy projektu otrzymali certyfikaty, a najbardziej aktywni - upominki.   

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn