×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

10 tysięcy złotych, tyle wynosił grant sołecki dla miejscowości Sianożęty przyznany w ramach konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty sołeckie 2018”. Pomoc finansową otrzymano w formie dotacji celowej na realizację projektu „Poprawa zagospodarowania przestrzeni publicznej miejscowości Sianożęty poprzez montaż małej infrastruktury sportowo – rekreacyjnej”.


W ramach zadania zakupiono stojaki na 12 rowerów, 4 ławeczki, oraz kosze do selektywnej zbiórki odpadów. Uzupełnieniem inwestycji będzie wykonanie nowego boiska sportowego, z bramkami i piłkochwytami oraz zakup urządzeń do siłowni plenerowej. Środki finansowe na ten cel wykorzystane zostaną z funduszu sołeckiego mieszkańców miejscowości Sianożęty.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook