×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Policjanci z Kołobrzegu zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież pojazdu. W tej sprawie zarzuty zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności usłyszał 34-letni mężczyzna i 39-letnia kobieta.Pod koniec ubiegłego miesiąca policjanci z Kołobrzegu przyjęli zawiadomienie o kradzieży samochodu marki Mercedes z niestrzeżonego parkingu z ul. Albatrosa. Sprawcy wybili szybę i pokonali zabezpieczenie jakim była blokada kierownicy. Pokrzywdzony straty wycenił na kwotę 15 tysięcy złotych.
Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu ustalili podejrzewane osoby i na początku tygodnia je zatrzymali. Po rozpytaniu oboje przyznali się do kradzieży pojazdu. Stwierdzili, że samochód został rozebrany i pozostał z niego tylko silnik.
Sprawcy usłyszeli zarzut kradzieży samochodu. Za ten czyn grozi im teraz do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec zatrzymanych zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Mężczyzna był dobrze znany policji wielokrotnie notowany za przestępstwa przeciwko mieniu. Odzyskany silnik został przekazany prawowitemu właścicielowi.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook