×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Z okazji przypadającego na dzień 21 listopada Dnia Pracownika Socjalnego w Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu odbyła się uroczystość z udziałem dyrektorów Domów Pomocy Społecznej z terenu powiatu, pracowników socjalnych oraz zaproszonych gości.


Spotkanie było okazją do złożenia podziękowań wszystkim pracownikom socjalnym, którzy w swojej codziennej pracy okazują nie tylko wielkie serce, życzliwość, chęć niesienia pomocy, ale również wielką odpowiedzialność za podejmowane decyzje i los konkretnego człowieka.
 
Życzenia dyrekcji oraz wszystkim pracownikom DPS-u za wymagającą ogromnego zaangażowania i wielkiej wytrwałości pracę na rzecz potrzebujących złożyli Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz Wicestarosta Helena Rudzis-Gruchała.
 
Pracownikom socjalnym życzymy spełnienia w pracy zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook