×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Wanda Przybylska objęła funkcję Przewodniczącej Rady Współpracy Organizacji Kombatanckich i Związku Żołnierzy WP Ziemi Kołobrzeskiej. Dzisiaj odbyło się zebranie sprawozdawcze tej rady.


Zebranie rozpoczęło się od przekazania przez Starostę Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego aktów powołania na członków Rady: Pani ppor. w st. spocz. Janinie Grabacz, Pani Soni Stech, Panu sierż. w st. spocz. Jerzemu Lewickiemu. Starosta wręczył również medal "Za wybitne zasługi dla Związku Żołnierzy Wojska Polskiego" Panu ppłk Zbigniewowi Bejgerowi. Następnie przystąpiono do wyboru nowego przewodniczącego Rady. Jednogłośnie wybrano Panią Wandę Przybylską, która po tragicznie zmarłym śp. mjr. w st. spocz. Januszu Orszcie, objęła funkcję Przewodniczącej Rady Współpracy Organizacji Kombatanckich i Związku Żołnierzy WP Ziemi Kołobrzeskiej. Podczas spotkania z udziałem przedstawicieli wszystkich organizacji kombatanckich z terenu powiatu przedstawione zostało sprawozdanie z działalności Rady za rok 2018 oraz przyjęto plan działań na 2019 rok.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn