×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kołobrzescy dzielnicowi skontrolowali sytuację jednej rodziny, w której dochodziło do awantur pomiędzy synem a matką. 40-latek groził jej pozbawieniem życia trzymając w ręku ostre narzędzie. W konsekwencji trafił do policyjnego aresztu.
We wtorek policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Kołobrzegu, który groził swojej matce najprawdopodobniej nożem. Dzielnicowi przyjęli zgłoszenie - do schorowanej  kobiety przychodzi syn i awanturuje się z nią. Podczas jednej z takich awantur mężczyzna groził matce ostrym narzędziem. Kobieta przekazała tę informacje dzielnicowemu, a ten pomógł jej złożyć zawiadomienie o przestępstwie gróźb karalnych. Z uwagi na to, że 40-latek nie miał stałego adresu zamieszkania, jego zatrzymanie i przesłuchanie było kwestią czasu. Wczoraj funkcjonariusze zatrzymali agresywnego syna. Dziś usłyszał zarzut gróźb uszkodzenia ciała. Policjanci zawnioskowali o dozór Policji i zakaz zbliżania się. Kołobrzeska Prokuratura przychyliła się do złożonego wniosku.
Zgodnie z art. Art. 190 § 1. kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Musimy jednak pamiętać, że ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.


Photo by vidhyaa chandramohan on Unsplash
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook