×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kołobrzescy dzielnicowi zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o oszustwo „na wnuczka”. Sprawca wpadł chwilę po tym, jak wyłudził 7 tysięcy złotych od mieszkanki naszego miasta. Dzięki policjantom, kobieta nie straciła wszystkich oszczędności, a oszust znalazł się za kratkami. 39-letek został tymczasowo aresztowany przez Sąd. Może mu grozić kara do 8 lat więzienia.

Kołobrzescy dzielnicowi otrzymali sygnał od mieszkańca osiedla Milenium o podejrzanym mężczyźnie, który przed chwilą wziął pieniądze od starszej kobiety. Natychmiast udali się we wskazany rejon i zauważyli opisaną osobę. Po krótkim pościgu zatrzymali 39-latka, mieszkańca Poznania. Mężczyzna miał przy sobie plik z pieniędzmi w kwocie 7 tysięcy złotych. 
Jak ustalili prowadzący sprawę policjanci kryminalni, chwilę przed zatrzymaniem do 86-letniej kobiety zadzwonił mężczyzna i powiedział, że jej siostrzeniec potrącił samochodem kobietę i potrzebne jest 30 tysięcy złotych. Kobieta oświadczyła ,że ma tylko 7 tysięcy. Rozmówca przystał na tę kwotę i nakazał przekazać pieniądze jego znajomemu. 
Śledczy podczas prowadzonego postępowania zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zarzutów oszustwa zatrzymanemu. Dzisiaj został doprowadzony do Sądu, który zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Teraz 39-latkowi grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

https://www.facebook.com/informacjekolobrzeg/videos/2030885143658507

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook