×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

130 gramów amfetaminy miał w mieszkaniu zatrzymany przez Policję 25-latek. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków może grozić mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego kołobrzeskiej komendy walcząc z przestępczością narkotykową na początku tygodnia zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. W trakcie przeszukania pomieszczeń jednego z kołobrzeskich mieszkań funkcjonariusze ujawnili blisko 130 gramów proszku. Narkotyki umieszczone były w brezentowej torbie oraz reklamówkach. Kryminalni zabezpieczoną substancję poddali wstępnym badaniom potwierdzając, że jest to amfetamina. 25-letni posiadacz zakazanych ustawą substancji został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.
Po zebraniu przez policjantów niezbędnego materiału dowodowego, mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków, za które może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Prokurator Rejonowy w Kołobrzegu wydał postanowienie o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji.

zdjęcie: KPP w Kołobrzegu
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook