×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu ustalili i zatrzymali sprawcę włamań, kradzieży i uszkodzenia mienia. Mężczyzna swój przestępczy proceder prowadziło od listopada ubiegłego roku. Straty jakie spowodował szacuje się na ponad  6 tys. zł.
Pierwsze włamanie miało miejsce w listopadzie ubiegłego roku. Sprawca włamał się do sklepu meblowego. W grudniu wszedł wyważając drzwi wejściowe do salonu fryzjerskiego. Dwukrotnie włamywał się do garaży przy ulicy Kasprowicza. W lutym natomiast wszedł do otwartego mieszkania, skąd ukradł portfel z dokumentami i pieniędzmi. Policjanci pracujący nad sprawą wpadli na trop sprawcy. Okazał się nim 38-letni mieszkaniec Kołobrzegu. Dobrze znany policjantom za wcześniejsze przestępstwa przeciwko mieniu.
Dzięki zebranemu materiałowi procesowemu mężczyznę zatrzymano i przedstawiono łącznie sześć zarzutów. Za włamania, kradzieże i uszkodzenia mienia. Wartość start jaką łącznie wycenili pokrzywdzeni to kwota ponad 6 tysięcy złotych.
Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook