×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim zaprasza na przedpremierowe spotkanie z Magdaleną Majcher, autorką powieści "Obcy powiew wiatru". Książka opowiada historię rodziny kresowiaków, która w czasie wojny musi porzucić swój dom, i odnajduje swoje miejsce w Ustroniu Morskim.

Magdalena Majcher
SAGA NADMORSKA. OBCY POWIEW WIATRU
Premiera: 3.04.2019
Marcjanna Zielczyńska wierzy w miłość. Wspierana przez swoich rodziców, dokonuje pierwszych ważnych życiowych wyborów. Kiedy zaczyna się wojna, Marcjanna musi dorosnąć z dnia na dzień, aby przeżyć. Wkrótce świat, który znała i kochała przestanie istnieć. Dziewczyna będzie musiała opuścić swoje rodzinne strony i wyruszyć w podróż w nieznane, aby odnaleźć nowy dom.
 
„Obcy powiew wiatru” to wzruszająca opowieść inspirowana losami tysięcy Kresowiaków, którzy z dnia na dzień utracili coś o wiele cenniejszego niż majątek – spokój i miejsce do życia. SAGA NADMORSKA to wielopokoleniowa, pasjonująca seria książek o rodzinie, która po wojennej zawierusze odnalazła swoje miejsce na ziemi w Ustroniu Morskim. Książki powstały dzięki współpracy i życzliwości mieszkańców miasta. 
30 marca br. o godz. 17.00 odbędzie się przedpremierowe spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher, w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim.
 
Magdalena Majcher
Pisarka, freelancerka, mama. Robi w życiu to, co kocha, czyli pisze. Aby spełniać swoje marzenia, zrezygnowała z pracy na etacie. Dziś jest autorką poczytnych i lubianych przez czytelniczki powieści, m.in. Cudu grudniowej nocy, W cieniu tamtych dni, Matki mojej córki, Stanu nie!błogosławionego, Jeszcze jednego uśmiechu oraz bestsellerowej sagi Wszystkie pory uczuć. 


 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook