×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W świetlicy wiejskiej w Jarkowie odbyło się spotkanie starosty Tomasza Tamborskiego, członków Zarządu Powiatu i wójta Gminy Rymań Mirosława Terleckiego z sołtysami i radnymi gminy z wykonawcą drogi S6. Rozmowy dotyczyły odtworzenia nawierzchni i poboczy w obrębie sołectw: Jarkowo, Kinowo i Starnin. Spotkanie było wynikiem wcześniejszych uzgodnień z sołtysami i radnymi.


 
- Podczas zebrania ustalono, że wykonawca drogi S6 dokona przeglądu, a do czerwca dokona napraw poboczy. W kwietniu przedstawi nam także kosztorysy położenia nowych nawierzchni na powiatowych drogach eksploatowanych przy budowie S6. Na podstawie tych wyliczeń planujemy spotkanie z inwestorem – Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad Oddział Szczecin w celu przedstawienia im problemu i postulatów w zakresie naprawy dróg powiatowych - mówi Starosta Tomasz Tamborski.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook