×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Dzięki współpracy z Muzeum Bursztynu w Kołobrzegu, Branżowa Szkoła I Stopnia przy Zespole Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustegoo może zaproponować młodzieży naukę kolejnego zawodu złotnik - jubiler.


 
- Od wielu lat brakowało na naszym rynku pracy pracodawcy, który zaoferowałby uczniom szkoły naukę tego właśnie zawodu. Pracownia, która powstała dzięki pasji jej właścicieli i ich współpracy ze środowiskiem bursztynników - Muzeum Bursztynu, dziś daje naszym uczniom miejsce do odbywania zajęć praktycznych w nowym zawodzie. Zachęcamy artystyczne dusze do podjęcia nauki w tym interesującym zawodzie. Muzeum Bursztynu oferuje doskonałe warunki rozwoju. Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio w naszej szkole - mówi Dominika Pfeif, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego.
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook