×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Od 2 maja 2019 roku Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu zaprasza wszystkich chętnych do znakowania przedmiotów wartościowych, a w szczególności rowerów. Znakowanie polega na wygrawerowaniu specjalnym przyrządem oznaczenia składającego się z liter i cyfr. 
Głównym celem akcji znakowania jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży  poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych na rowery.  
Znakowanie rowerów możliwe jest w każdy czwartek w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu w godzinach 12:00-14:00. W przypadku znakowania większej ilości rowerów niezbędne jest wcześniejsze umówienie się telefoniczne na numer 94 35 33 535.
Każda osoba chcąca oznakować swój przedmiot powinna posiadać przy sobie dowód osobisty oraz dowód zakupu np. paragon lub umowa kupna - sprzedaży.
Komentarze  
0 # Bronek 2019-05-01 17:15
Głupota z tą umową kupna. Idiotyzm jak ktoś ma wartościowy rower od kilku lat, Lub sam go złożył. Tu zakładają iż istnieją tylko rowery z Biedronki lub Decathlonu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook