×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Carmen, pies służbowy z Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu, zajęła 3. miejsce w VI Ogólnopolskich Zawodach Przewodników Psów Służbowych zorganizowanych przez Żandarmerię Wojskową. Turniej odbył się w dniach 7-10 maja w Juracie na Półwyspie Helskim.Konkurentami reprezentacji Straży Granicznej z Kołobrzegu było 27 psów służbowych z Policji, Żandarmerii Wojskowej, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i wojska. Carmen pokonała przeciwników w kategoriach ogólne posłuszeństwo oraz praca węchowa przy przeszukiwaniu pomieszczeń, środków transportu, terenu i bagażu.
W służbie w Straży Granicznej Carmen jest od trzech lat. Od dwóch pracuje pod opieką obecnego przewodnika, sierż. SG Kamila Zajączkowskiego, jako pies wyszkolony w poszukiwaniu substancji narkotycznych.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook