×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

51-letni mieszkaniec Rybnika został zatrzymany za znieważenie kołobrzeskich funkcjonariuszy w trakcie prowadzonej interwencji. Za swój czyn 51-latek trafił do aresztu.Kilka dni temu policjanci z kołobrzeskiej jednostki otrzymali zgłoszenie, że w jednym z hoteli w Ustroniu Morskim jest agresywny gość. Na miejscu policjanci zastali 51-letniego mieszkańca Rybnika. Funkcjonariusze ustalili, że przed ich przybyciem mężczyzna był agresywny w stosunku do personelu hotelu oraz groził pozbawieniem życia.
Mundurowi natychmiast podjęli czynności podczas, których 51-latek używał wobec nich słów powszechnie uznawanych za wulgarne, czym znieważył interweniujących mundurowych. Dodatkowo naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy poprzez oplucie.
Agresywny 51-latek został zatrzymany przewieziony do policyjnego aresztu. Mężczyzna  usłyszał łącznie pięć  zarzutów mi.n. znieważenia funkcjonariuszy i lekarza dyżurującego w kołobrzeskim szpitalu, oraz gróźb. Sąd zastosował wobec 51-latka tymczasowy areszt. Za powyższe czyny kodeks karny przewiduję dla sprawcy karę do 3 lat pozbawienia wolności.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn