W środę o 17.40 równolegle na antenie TKK, Radia Kołobrzeg oraz na naszym portalu emitowany będzie program z telefonicznym udziałem słuchaczy i widzów "Rozmowy z Widokiem na Powiat". Gościem będzie starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski. Pytania i opinie dotyczące życia powiatu można stawiać w trakcie trwania programu pod numerem telefonu 94 355 38 01, a także w komentarzach pod zapowiedzią.

Komentarze  
+2 # TOM 2020-01-22 14:04
Panie Starosto,czy nie uwaza Pan,ze lobby Rzemielsnicza,oddalona przeciez od łącznika,może przez swój upór,moim zdaniem nie bardzo uzasadniony,moze abłokowac inwestycję lub ja bardao wydłuzyc,az do przepadku środkow finansowych włącznie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Gadu , Gadu , Nocą 2020-01-22 18:48
Panie Starosto , chyba przez tyle lat to się pan już nagadał do woli , myślę że przyszedł już najwyższy czas , żeby w końcu coś pożytecznego zrobić dla ludzi mieszkających w tym powiecie i nie chodzi tu tylko o tradycyjne łatanie starych dziur !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn