Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta zaprasza młode zespoły do wzięcia udziału w IX Regionalnym Przeglądzie Zespołów Rockowych „RoCK Festiwal”. Do wygrania 1000 zł oraz występ na głównej scenie podczas XI RoCK Festiwalu w dniu 21 sierpnia w Amfiteatrze.

26.06.2021 (sobota), scena plenerowa RCK, ul. Solna 1
Start: 17:00
Koncert: 20:00
Wstęp wolny

rck rock plakat

Grasz w lokalnym zespole? Tworzysz „do szuflady” i szukasz okazji, by wreszcie wystąpić z własnym materiałem na żywo przed publiką? Nic prostszego! Zgłoś się do nas i weź udział w Przeglądzie zorientowanym na niezależną scenę rockową w mieście! W tegorocznej edycji, specjalnie dla kołobrzeskich kapel, przygotowaliśmy nagrodę niespodziankę, dlatego tym bardziej zachęcamy młode zespoły do wyjścia „z garażu” prosto na scenę plenerową RCK 😊 Wydarzenie uświetni koncert zespołu Sztywny Pal Azji.


Zespół chcący wziąć udział w konkursie zobowiązany jest do wypełnienia karty zgłoszeniowej i dostarczenia jej wraz z czterema utworami muzycznymi (CD lub pliki mp3) do dnia 7 czerwca 2021 roku na adres: Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta, ul. Solna 1, 78-100 Kołobrzeg lub mailowo: animacja@rck.kolobrzeg.eu
Więcej szczegółów w Regulaminie.

Do pobrania:
Regulamin
Karta zgłoszeniowaFacebook