Lisner – poznaj nas bliżej! Zakład Produkcyjny w Charzynie koło Kołobrzegu rekrutuje!

Ryby i sałatki to tradycyjne potrawy, których nie może zabraknąć na świątecznych stołach większości Polaków. Mimo, że do świątecznego okresu mamy jeszcze trochę czasu, to Firma Lisner już szykuje się na wzrost produkcji i zwiększa zatrudnienie.

Lisner, lider produkcji popularnych przetworów rybnych, sałatek, past i dań gotowych, wie, że 
w okresie przedświątecznym rośnie apetyt Polaków na jej produkty. By sprostać tym oczekiwaniom, Zakład Produkcyjny w Charzynie koło Kołobrzegu, który zatrudnia prawie 300 osób, nadal zwiększa zatrudnienie i obecnie rekrutuje na szereg stanowisk produkcyjnych.

Dlaczego warto skorzystać z okazji i zgłosić się do pracy w charzyńskim zakładzie produkcyjnym?

Konkurencyjne stawki i bonusy dla pracowników to nie jedyne powody, dla których Firma Lisner jest atrakcyjnym pracodawcą. Ważna jest też tradycja zakładu – Firma Lisner to ponad 30 letnie doświadczenie w produkcji żywności. Produkty Firmy Lisner wytwarzane są w Polsce od 1991 roku – te lata działalności wpływają na nieustanny rozwój i innowacyjne projekty oraz dalsze inwestycje.

Na inwestycję w zakład produkcyjny w Charzynie Firma Lisner przeznaczyła aż 50 mln złotych.
Firma stara się być również uważna na zmiany w świecie – zarówno pod kątem korzystania z nowych technologii, jak i respektując kwestie ochrony środowiska. Wprowadzane są innowacje w parku maszynowym, instalowane nowe linie produkcyjne oraz postępujące automatyzacje wielu procesów – dzięki temu firma jest w stanie zwiększać produkcję utrzymując status lidera w swojej branży, jednocześnie podejmując liczne działania ukierunkowane na poprawę warunków pracy i komfortu zatrudnionych osób – w tym nowe przestronne szatnie z prysznicami oraz stołówka, gdzie pracownicy mogą zregenerować siły i posilić się w czasie przerwy.    

Bardziej wydajna produkcja to też konieczność odpowiedniego zaplecza logistycznego 
i sprawnie działającego magazynu dla 18 mln sztuk przysmaków Lisnera, które codziennie zjeżdżają z linii produkcyjnych. Po rozbudowie powierzchnia firmy wyniesie niemal 20 000 m2… Czy to dużo? To tak, jakby postawić koło siebie 10 supermarketów!

Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet dodatkowych korzyści

Pracownicy zatrudniani są bezpośrednio w ramach umowy o pracę, co daję stabilizację
i pewność zatrudnienia w aktualnych czasach pandemicznych. Osoby osiągające najlepsze wyniki mają szansę również na rozwój i szkolenia w kierunku stanowisk operatorskich bądź liderskich.

Firma Lisner oferuje atrakcyjne stawki, atrakcyjny system premiowy (w tym sezonowa premia frekwencyjna nawet do 740 zł brutto), specjalny bonus „na zdrowie” i dodatki świąteczne. Zatrudnieni pracownicy mogę również skorzystać z programu poleceń pracowniczych i zyskać nawet 2.000 zł brutto za każdą zatrudnioną z polecenia osobę.

Firma Lisner organizuje również darmowy dojazd z wielu kierunków takich jak np.: Świdwin, Gościno, Sławoborze, Gryfice, Trzebiatów, Białogard, Karlino, Karścino, Słowieńsko, Rymań, Gorawino, Grzybowo i Kołobrzeg. Istnieje również możliwość organizacji transportu z innych miejscowości, w zależności od ilości osób zainteresowanych podjęciem pracy w firmie Lisner.

Zgłoś się już dziś!

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Firmie Lisner mogą zgłosić się dzwoniąc lub wysyłając SMS o treści „PRACA” pod nr tel. +48 697 411 227 lub przesyłając swoją aplikację w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne na stronie www.lisner.pl (zakładka KARIERA).

Lisner – Zakład Produkcyjny w Charzynie k. Kołobrzegu, ul. Szkolna 60, 78-122 Charzyno.

lisner 10 2021 plakatFacebook