W weekend odbyła się już 9. edycja wydarzenia „Weekend z Pupilem”. Z tej okazji kołobrzeskie schronisko wraz z Klubem Sportowym Mustang zorganizowało specjalny bieg na orientację z psem.

Miniona niedziela upłynęła pod znakiem radości, dobrej energii i miłości do czworonogów. Już po raz 9 zorganizowano „Weekend z Pupilem”. Wydarzenie miało na celu promocję adopcji i możliwość dania schroniakom choć namiastki normalności. Głównym punktem programu był widowiskowy Bieg z Psem na Orientację. I nawet lejący się żar z nieba nie przeszkodził w wydarzeniu. Wspólnie z Klubem Sportowym Mustang na starcie zameldowało się mnóstwo biegaczy ze swoimi pupilami, a także psiakami ze schroniska. Jednym z celów akcji była także zbiórka karmy. Każdy z psiaków był bardzo szczęśliwy, i mimo upalnej pogody miały niespożyte ilości energii. W programie wydarzenia przewidziano wiele atrakcji. Przygotowano warsztaty dla opiekunów i ich pupili, konkursy wiedzy o psach i kotach, porady behawiorystyczne i weterynaryjne, występy zespołów muzycznych i tanecznych, strefę gastronomiczną i zabaw dla dzieci.

Więcej w wideo.

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn