Nagrody dla uczniów wręczone
Dzisiaj w Regionalnym Centrum Kultury zostały wręczone nagrody Prezydenta Miasta Kołobrzeg za wybitne osiągnięcia w nauce. Nagrody otrzymało 45 uczniów z kołobrzeskich szkół podstawowych.
Wyróżniający się uczniowie, ich opiekunowie i rodzice uczestniczyli w uroczystości, podczas której prezydent wręczała nagrody. W tym roku przyznane zostały 2 nagrody I stopnia i 43 II stopnia. Łącznie nagrodzonych zostało 45 uczniów. Nagrodzonym uczniom życzymy dalszych sukcesów.
Więcej w wideo.




