MOSiR gotowy na sezon
Wakacje już za kilka dni. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji już od jakiegoś czasu przygotowuje się do rozpoczęcia sezonu. Od 27 czerwca kołobrzeskiej plaży będzie strzegło 55 ratowników.
Lada dzień Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji uruchomi kąpieliska na kołobrzeskiej plaży. W Kołobrzegu w sezonie letnim będzie funkcjonowało 10 strzeżonych kąpielisk, na których naszego bezpieczeństwa będzie strzegło 55 ratowników. Ale w czuwaniu nad naszym bezpieczeństwem na plaży, ratowników będzie także wspierał specjalistyczny sprzęt, i co o ważne monitoring. Ratownicy będą dbać o bezpieczeństwo plażowiczów do 31 sierpnia. Strzeżone kąpieliska będą czynne od godziny 10 do 18. Następnie do godziny 22 na plaży będą się odbywać patrole.
Więcej w wideo.




