×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Pokazy pierwszej pomocy, mobilny punkt poboru krwi, konkursy wiedzy to wszystko będzie się działo w ramach festynu informacyjno-edukacyjnego organizowanego przez OR PCK przy współpracy z Zachodniopomorskim OO PCK. Impreza odbędzie się 11 października 2018 r. od godz. 10:00 przy ulicy Solnej 1.


 
 
Tematem imprezy będzie "Promocja zdrowego stylu życia na przestrzeni 100 lat" połączona z wystawą ukazującą historię stuletniej działalności Polskiego Czerwonego Krzyża na ziemiach Pomorza Zachodniego pn. "Historia znana i niezapomniana na przestrzeni stu lat". Udział w festynie wezmą także stowarzyszenia popularyzujące zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną. - Pragniemy zademonstrować współuczestnictwo naszej organizacji w rozwój ziem Pomorza Zachodniego, ale także umiejętności współdziałania z organizacjami administracji rządowej, samorządowej czy też z innymi organizacjami pozarządowymi - informuje Jolanta Chmara, koordynator PCK w Kołobrzegu.
 
Impreza odbędzie się 11 października 2018 r. od godz. 10:00 przy ulicy Solnej 1 (plac przy regionalnym Centrum Kultury im. Z. Herberta).
 

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn