Po wyjazdowej wygranej nad WKK czeka nas kolejny wyjazd. Tym razem podejmowani będziemy przez beniaminka ligi AZS AGH Kraków. W ostatnim meczu krakowianie musieli uznać wyższość Górnika przegrywając w hali Aqua Zdrój 90-75.

W pierwszym spotkaniu tych drużyn w hali Milenium Kotwica pokonała zdecydowanie AZS AGH 92-73. Liderami krakowian są: Wojciech Leszczyński średnio 15 punktów, ponad 3 zbiórki i 3 asysty na mecz, były zawodnik Kotwicy Szymon Pawlak średnio ponad 14 punktów, 5 zbiórek na mecz, Wojciech Fraś średnio 14 punktów i ponad 8 zbiórek na mecz. Wspomagani są przez Pawła Zmarlaka oraz Piotra Lisa. AZS AGH zdobywa średnio 77 punktów na mecz, tracąc 78. Krakowianie popełniają najwięcej fauli w całej lidze (średnio 25 na mecz). Nie najlepiej radzą sobie również w zbiórkach zajmując trzecie miejsce od końca w lidze ze średnią 37 na mecz.

Mecz ten odbędzie się 29 stycznia w sobotę o godzinie 18:00 i transmitowany będzie na żywo na stronie instat.tv. Spotkanie to można oglądać również w strefie kibica przygotowanej przez Cue Clan klub bilardowy (dawna ósemka). To kolejna okazja do wspólnego kibicowania Czarodziejom z Wydm przed telewizorem w spotkaniu wyjazdowym.

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn