W minionym tygodniu siatkarki UKS OPP Powiat Kołobrzeski udały się do Jankowa Przygodzkiego by wziąć udział w Turnieju Barażowym o II Ligę. Zespół Kołobrzeski nie należał do faworytów Turnieju ale z wielkimi nadziejami i z wiarą w sukces postanowił rozpocząć rywalizację z zespołami z Chełmna, Jankowa i Gdańska. 

Turniej rozpoczął się znakomicie dla podopiecznych Krzysztofa Ośliśloka i po bardzo dobrym spotkaniu pokonały UKS Culmen Chełmno w stosunku 3-0. 

W drugim spotkaniu rywalem był gospodarz turnieju zespół z Jankowa Przygodzkiego główny faworyt do wygrania baraży. Fantastyczny pierwszy set kołobrzeżanek, chyba najlepszy w sezonie, prowadzenie 22-18 i niestety strach przed wygraniem powoduje, że przegrywamy pierwszego seta na przewagi. 

W drugim i trzecim podejmujemy walkę ale ulegamy gospodyniom w trzech setach. Ostatni mecz z zespołem z Gdańska kolejnego dnia okazuje się bitwą o drugie miejsce dające awans do Finałowego Turnieju barażowego. Mecz z TSS Gdańsk to emocjonalny rollercoaster trwający prawie trzy godziny. Niestety po niesamowitej walce, poważnej kontuzji podstawowej zawodniczki Małgorzaty Kaczorowskiej, kilku niezrozumiałych decyzji sędziów i niesamowitemu pechowi ulegamy zespołowi z Gdańska w tie-breaku 14-16. Nie da się przegrać w bardziej dramatycznych okolicznościach i mniejszym stosunku punktowym i jeszcze długo będziemy rozpamiętywać straconą szansę. 

" Dziękujemy zawodniczkom za cały sezon, sponsorom za wsparcie i obiecujemy, że wrócimy jeszcze silniejsze w przyszłym roku" - to słowa kapitan Marii Wnukowskiej. Na głębsze podsumowanie sezonu i podziękowania przyjdzie jeszcze czas. Dziękujemy za wsparcie.

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn