×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

30 września Reprezentacja Polski U-14 rozegrała mecz z Reprezentacją Słowacji. Polacy wygrali te zawody 1:0, a całe spotkanie z orzełkiem na piersi rozegrał w linii defensywnej wychowanek Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg, Igor Martuszewski (niegdyś podopieczny Zbigniewa Ćwirko). Co roku po wakacjach w ramach Letniej Akademii Młodych Orłów, wyselekcjonowanych 20 młodych piłkarzy z całej Polski rozgrywa swoje mecze z rówieśnikami z Europy. Tym razem w Pruszkowie o godz. 12 00 na stadionie Znicza, przy ul. Bohaterów Warszawy 4, nasi reprezentanci podejmowali słowackich rówieśników.
Polacy wygrali te zawody 1:0, a całe spotkanie z orzełkiem na piersi rozegrał w linii defensywnej wychowanek Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg, Igor Martuszewski (niegdyś podopieczny Zbigniewa Ćwirko). Dziś Igor podnosi swoje umiejętności w Akademii Piłkarskiej Pogoń Szczecin i tam został zauważony przez Trenera Reprezentacji U-14 Bartłomieja Zalewskiego.
- Jesteśmy dumni z Igora, a powołanie do reprezentacji świadczy o tym, iż w akademii potrafimy pracować z talentami, które ciężką pracą mogą rozpocząć reprezentacyjną karierę. Całej Reprezentacji i trenerowi gratulujemy zwycięstwa. Rodzicom chłopaka dziękujemy za trud wychowania,  natomiast Igorowi życzymy
dalszej motywacji do treningów i sukcesów ! Brawo ! - komentuje Rafał Łasecki, prezes AP Kotwica Kołobrzeg.
 
Poniżej link do skrótu meczu, zapraszamy do obejrzenia:
https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/wideo-u- 14-zobacz- skrot-meczu- polska-slowacja

Zdjęcie do artykułu pochodzi ze strony www.laczynaspilka.pl. Igor Martuszewski grał z numerem 2 na koszulce.

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn