Już w ten weekend, 30.07-01.08.2021 r. ekipa TVN, Eurosport i Player odwiedzi Kołobrzeg, zachęcając do wspólnej zabawy, aktywności fizycznych i relaksu przy największych hitach filmowych na plaży przy Kamiennym Szańcu.

Tradycyjnie już na kołobrzeskiej plaży ekipa „Projektu Plaża” zaprasza do wspólnej zabawy! W tym roku kluczowy jest dla sport i aktywności fizyczne. Strefa #PRZYSTANEKSPORT, będzie tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku! Nastolatki i dorośli dostaną szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach – pływanie na desce SUP, kajaki, ścianka wspinaczkowa, siatkówka plażowa. Na zwolenników mniej „ekstremalnych” sportów czekać będą zajęcia z zumby. Z myślą o najmłodszych powstanie strefa „Kids Club”. W jej ramach do dyspozycji dzieci będą plac zabaw oraz animatorzy.

Wieczory z kolei to czas kinomaniaków, którzy będą mogli zrelaksować się na leżaku w strefie kina plenerowego PLAYER na dziedzińcu przed ratuszem miejskim (piątek - sobota 21.30).

Nie zabraknie także największej atrakcji „Projektu Plaża”, czyli spotkań ze znanymi i lubianymi. W tym roku w „Strefie Gwiazd” gościć będą znani sportowcy (Eurosport) oraz uczestnicy programów reality-show (PLAYER).

To wszystko na miejscu, w Kołobrzegu. A co dla widzów przed telewizorami? O tym, co dzieje się w miasteczku TVN na kołobrzeskiej plaży, informować będzie przez cały czas „Dzień Dobry Wakacje”. Z kolei Oliver Janiak zrelacjonuje spotkania z gwiazdami w programie „Co za tydzień”. Nie zbraknie newsów, ciekawostek oraz przede wszystkim – letniego klimatu.

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn