Zakończenie roku szkolnego w szkołach
Dzisiaj w kołobrzeskich szkołach zakończono rok szkolny. Po dziesięciu miesiącach nauki uczniowie szkół podstawowych, i ponadpodstawowych rozpoczęli upragnione wakacje. Były wyróżnienia, nagrody i podziękowania.
Dzisiaj w szkołach odbyło się zakończenie roku szkolnego 2024/2025. Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy, ta data była oczekiwana zarówno przez nauczycieli jak i przez uczniów. Dzisiaj witano wakacje, ale też i żegnano absolwentów. W tym roku uczniowie wrócą do szkół 1 września. Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.
Więcej w wideo.




