Dzisiaj w kołobrzeskich szkołach zakończono rok szkolny. Po dziesięciu miesiącach nauki uczniowie szkół podstawowych, i ponadpodstawowych rozpoczęli upragnione wakacje. Były wyróżnienia, nagrody i podziękowania.

Dzisiaj w szkołach odbyło się zakończenie roku szkolnego 2024/2025. Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy, ta data była oczekiwana zarówno przez nauczycieli jak i przez uczniów. Dzisiaj witano wakacje, ale też i żegnano absolwentów. W tym roku uczniowie wrócą do szkół 1 września. Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

Więcej w wideo.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

Zakończenie roku szkolnego w szkołach

Cze 26, 2026 / Najnowsze artykuły

Kołobrzeskie molo przechodzi kontrolę

Cze 25, 2026 / Najnowsze artykuły

Wotum zaufania i absolutorium dla Zarządu Powiatu

Cze 25, 2026 / Najnowsze artykuły

Rozmowy z widokiem na powiat 24.06.2026

Cze 24, 2026 / Najnowsze artykuły

Droga na odcinku Kołobrzeg-Korzystno do remontu

Cze 24, 2026 / Najnowsze artykuły