×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 42.


Regulamin Forum

1. Regulamin określa zasady dodawania komentarzy i opinii w Portalu informacje.kolobrzeg.pl udostępnianym przez spółkę TKK Kołobrzeg, z siedzibą w Kołobrzegu, 78-100, ul. Czarnieckiego zwaną dalej Redakcją.

2. Portal informacje.kolobrzeg.pl umożliwia dodawanie komentarzy i opinii wszystkim użytkownikom publicznej sieci Internet, za pośrednictwem specjalnych formularzy dostępnych na stronach www Portalu informacje.kolobrzeg.pl.

3. Post to dowolna treść wprowadzona przez użytkownika publicznej sieci Internet na dowolnej stronie w domenie informacje.kolobrzeg.pl za pośrednictwem przygotowanego w tym celu formularza.

4. Użytkownikiem Forum staje się każda osoba, która przynajmniej raz na dowolnej stronie w domenie informacje.kolobrzeg.pl zamieściła swój Post poprzez przygotowany w tym celu formularz, bez względu na to czy osoba taka jest zarejestrowana w portalu czy nie.

5. Każdy Użytkownik Forum może zarejestrować się wykorzystując specjalny formularz WWW dostępny pod adresem http://www.informacje.kolobrzeg.pl/index.php?section=forum&mode=register dzięki czemu wszystkie komentarze przez niego dodane na Portalu informacje.kolobrzeg.pl będą podpisane tym samym, unikalnym Nickiem. Użytkownik forum podczas rejestracji może dodać także znak graficzny tzw. avatar który będzie widoczny przy jego postach, przy czym avatar nie może być kopią avatara innego użytkownika zarejestrowanego na forum.

6. Nie wolno podawać w żadnym polu formularza rejestracyjnego danych, które umożliwiłyby jednoznaczną identyfikację użytkownika.

7. Dodanie Posta na dowolnej stronie w domenie informacje.kolobrzeg.pl jest równoznaczne z akceptacją przez Użytkownika Forum treści niniejszego Regulaminu Forum.

8. Użytkownik Portalu informacje.kolobrzeg.pl ponosi pełną odpowiedzialność, w tym karną i cywilną za opublikowane przez siebie Posty. Redakcja Portalu informacje.kolobrzeg.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników Forum.

9. Zabronione jest umieszczanie przez użytkowników na Portalu informacje.kolobrzeg.pl treści:

- sprzecznych z prawem

- wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej

- propagujących przemoc

- obrażających osoby publiczne

- zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby

- przyczyniających się do łamania praw autorskich

- propagujących środki odurzające, narkotyki, alkohol

- zawierających wulgaryzmy

- zawierających linki do stron WWW

- zawierających treści reklamowe

 

10. Redakcja Portalu informacje.kolobrzeg.pl zastrzega sobie prawo do edycji i kasowania komentarzy i opinii niezgodnych z regulaminem bez uzgodnienia i uprzedzenia autora.

11. Redakcja oświadcza, że rejestruje numery IP wszystkich Użytkowników Forum. W razie uzasadnionych podejrzeń osób trzecich co do złamania niniejszego regulaminu poprzez treść postów Użytkowników Forum kwalifikujących się do skasowania, numery IP wraz z treścią postów zostaną udostępnione zainteresowanej osobie trzeciej. Wniosek o udostępnienie numerów IP autorów poszczególnych postów należy wraz z uzasadnieniem składać w formie pisemnej w siedzibie Redakcji.

12. Redakcja zastrzega sobie prawo do blokowania kont Użytkowników Forum łamiących regulamin, bez uzgodnienia i uprzedzenia.

13. Użytkownik zamieszczając Post w Portalu informacje.kolobrzeg.pl, wyraża zgodę na opublikowanie Posta lub jego fragmentów w dowolnym miejscu Portalu informacje.kolobrzeg.pl oraz jego cytowania i emisji na antenie Telewizji TKK i w Radiu Kołobrzeg.

14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody zarówno moralne jak i materialne, jakie mogą powstać w wyniku treści postów, oraz awarii i przerw w funkcjonowaniu Portalu informacje.kolobrzeg.pl.

15. Redakcja zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Opublikowanie zmian na stronie Portalu informacje.kolobrzeg.pl jest równoznaczne z uznaniem ich za obowiązujące. Redakcja jest wyłącznie uprawniona do interpretacji niniejszego regulaminu.

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn