×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W sobotę terapeuci z Oddziału Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dzieci z Autyzmem w SP 5 w Kołobrzegu udzielą bezpłatnych konsultacji w ramach ogólnopolskiej akcji Światowy Dzień Autyzmu z Poradnikiem Autystycznym.
 
 Akcja, podobnie jak w zeszłym  roku, odbywać się będzie pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka pana Marka Michalaka.
 
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych prawidłowym rozwojem dziecka rodziców, udzielimy państwu wszelkich informacji na temat całościowego zaburzenia rozwoju jakim jest autyzm. Konsultacji udzielać będą certyfikowani terapeuci analizy behawioralnej stosowanej i logopeda.
 
 
Bezpłatne konsultacje odbędą się w sobotę 2 kwietnia w godz. od 11.00 do 13.00 w Szkole Podstawowej nr 5 w Kołobrzegu przy ul. Arciszewskego 20. Więcej informacji uzyskają państwo pod nr telefonów: 601 060 634, 600 234 557
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

Targi Gastro - Hotel

Kwi 17, 2024 / Miasto

3xK już w ten weekend

Kwi 17, 2024 / Najnowsze artykuły

Rozmowy z Widokiem na Powiat 17.04.2024 (wideo)

Kwi 17, 2024 / Rozmowy z widokiem na powiat

Swapping w Ekonomie

Kwi 17, 2024 / Powiat

Rozśpiewane przedszkolaki

Kwi 17, 2024 / Miasto