Multimedialny portal informacje.kolobrzeg.pl powstał na początku 2012 roku. Tworzą go dziennikarze telewizyjni, radiowi i prasowi. Portal jest internetową odsłoną Telewizji Kablowej Kołobrzeg i Radio Kołobrzeg.

 

Niezła różnorodność warsztatowa? Dwa pokolenia w redakcji reprezentują różne doświadczenia życiowe, style życia, rozmaite kręgi towarzyskie, zainteresowania, temperamenty, poczucie humoru czy poglądy polityczne. Coś nas jednak łączy. Co? Ciągła potrzeba poznawania oraz chęć relacjonowania w sposób interesujący dla Czytelników wydarzeń z życia kołobrzeżan, miasta i najbliższej okolicy.

Znajdziesz tu aktualne informacje społeczne i polityczne. Zaproszenia i relacje z wydarzeń kulturalnych, sportowych, imprez. Co nieco o historii, literaturze, zdrowiu i modzie. Nie jesteśmy obojętnymi świadkami wydarzeń, dlatego informacje.kolobrzeg.plto także publicystyka, reportaże, felietony i komentarze. Lubimy spotkania z ludźmi. Poznasz tu więc losy mieszkańców z Twojej okolicy - może nawet sąsiadów - ich pasje, problemy i sukcesy.

Zapraszam do odwiedzania naszej witryny i zadomowienia się tu na dobre. U nas możesz poczytać, posłuchać i obejrzeć, a na zakończenie skomentować, ale z kulturą! A może chcesz z nami współpracować? Cenne są dla nas wszelkie informacje i sugestie. Nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz! Chętnie poznamy każde spostrzeżenie.

Aktualny skład zespołu redakcyjnego: Piotr Rybczyński – redaktor naczelny, Kamila Para-Mirzyńska, Jerzy Zemanek, Katarzyna Mazur, Sylwia Kiljan-Rutowicz, Daniel Pawlak, Mariusz Wolański.

Od strony technicznej pomagają nam: Andrzej Gall, Mateusz Ruzik, Piotr Sak.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje.kolobrzeg.pl były zawsze świeże, szybkie i gorące.

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn