×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W najbliższy weekend w Kołobrzegu będą gościły aż trzy redakcje. O walorach i atrakcjach naszego miasta będzie głośno za sprawą TVN, Radio ZET oraz telewizji Polsat. 
 
Studio plenerowe Dzień Dobry TVN -> 24-25 czerwca 2017, plaża centralna
Mobilne studio Radia ZET, Zet Cafe -> 24 czerwca 2017 
Polsat News -> 24-25 czerwca 2017, Kamienny Szaniec i Latarnia Morska
 
 
Studio plenerowe Dzień Dobry Wakacje nadawane będzie z plaży centralnej, 2 dni aktywności i ciekawych informacji z Dorotą Welman i Piotrem Kraśko. Na gorącym piasku zobaczyć będzie można także Filipa Chajzera i Darię Ładochę. W programie zaprezentują moc możliwości i atrakcji miasta, a także zachęcać będą do przyjazdu tych niezdecydowanych.
 
Polsat News gościć będzie na Kamiennym Szańcu 24 czerwca, z kolei 25 czerwca zmieni lokalizację i nadawać będzie z okolicy Latarni Morskiej. W trakcie wejść zaprezentowane zostaną uroki miasta, atrakcje itp.
 
Z kolei mobilne studio Radia ZET w sobotę 24 czerwca ulokowane będzie w okolicy Latarni Morskiej. Na antenie Radia ZET program „ZET Cafe” Agnieszki Kołodziejskiej emitowany będzie w sobotę w godzinach 10.00-14.00. W audycji prowadząca opowie o atrakcjach turystycznych Kołobrzegu i wydarzeniach w których warto wziąć udział. Odwiedzający studio będą mogli zobaczyć jak powstaje program radiowy na żywo.

ilustracja do artykułu: archiwum Dzień Dobry TVN
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK