Wotum zaufania i absolutorium dla Zarządu Powiatu
Za nami XXVII sesja Rady Powiatu. Sesja absolutoryjna, podczas której Zarząd Powiatu otrzymał wotum zaufania i absolutorium za wykonanie budżetu za 2025 rok.
Na początku obrad radni po zapoznaniu się z raportem o stanie powiatu, który obejmuje podsumowanie działalności w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów, strategii i uchwał Rady Powiatu, większością głosów udzielili wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Kolejnym punktem sesji było rozpatrzenie sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem Zarządu Powiatu z wykonania budżetu za 2025. Co ważne jak podkreślił starosta, nawet planowany deficyt który miał wynosić kilka milionów złotych, udało się zamknąć nadwyżką w wysokości 116 tysięcy złotych. Za podjęciem uchwały absolutoryjnej dla Zarządu Powiatu w Kołobrzegu było 15 radnych, 4 wstrzymało się od głosu.

































Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl