Przed piłkarzami Kotwicy Kołobrzeg trudne zadanie. W ramach 24 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 2 ligi biało-niebiescy zagrają na wyjeździe z silnym Radomiakiem Radom. Nasz rywal zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli. W dorobku ma 35 punktów na co złożyło się 10 wygranych, 5 remisów i 8 przegranych. Jednak zespół z Radomia szczególnie niebezpieczny jest na własnym boisku. Na 11 rozegranych meczów 7 wygrał, 2 zremisował, i tylko 2 przegrał. Kotwica pod tym względem nie ma zbyt dużo argumentów. Wygrała tylko 2 mecze, 4 zremisowała a 5 przegrała. W poprzedniej kolejce biało-niebiescy grali na własnym boisku z outsiderem rozgrywek Nadwiślanem Góra. W tym nieciekawym stojącym na niskim poziomie meczu padł bezbramkowy remis. Tak się złożyło, że Radomiak też szczególnie nie błysnął i również zremisował z Legionovią Legionowo 1:1. Zresztą nasza drużyna razem z Puszczą Niepołomice jest rekordzistą ligi jeśli chodzi o remisy. Obie mają na koncie aż 9 spotkań zakończonych podziałem punktów. Po 23 kolejkach nasza drużyna plasuje się na 9 miejscu w tabeli. Mecz Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg zaplanowany został na niedzielę 3 kwietnia na godzinę 15.00. (MW)
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn