Rajd odbędzie się 16 lipca 2022 roku w Kołobrzegu. Uczestnicy wyruszą na trasę rajdu o godzinie 10.00 z Placu Ratuszowego.

Celem Rajdu jest uczczenie wielkiego propagatora zieleni Kołobrzegu i powiatu kołobrzeskiego, ś.p. Wiceprezesa Oddziału i przewodnika turystycznego PTTK Antoniego Szarmacha oraz propagowanie walorów zieleni w Kołobrzegu oraz powiatu. Patronat honorowy nad Rajdem objęli starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz prezydent miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska. Nagrody dla uczestników imprezy ufundował Zarząd Powiatu w Kołobrzegu.

Zgłoszenia można zgłaszać do piątku 8 lipca 2022 roku pod numerem telefonu 501 480 256 bądź mailowo bort@pttk.kolobrzeg.pl. Istnieje możliwość dokonania zapisów w siedzibie Oddziału przy ul. Zwycięzców 5/1, wejście od strony podwórka w piątki od godziny 17.00 do godziny 18.00. Symboliczne wpisowe na imprezę wynosi 10 złotych.

Warunki uczestnictwa:

W imprezie udział mogą wziąć dzieci i młodzież szkół podstawowych z opiekunami (opiekunowie grup szkolnych nie muszą wpłacać wpisowego) oraz dorośli. Na mecie rajdu przewidziane są konkursy z wiedzy o kołobrzeskiej zieleni. Impreza odbędzie się bez względu na pogodę. Członkowie PTTK z ważną legitymacją członkowską są objęci ubezpieczeniem NNW w ramach umowy ubezpieczeniowej PTTK z STU ERGO Hestia S.A. Pozostali uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. Uczestnicy biorą udział w Rajdzie na własną odpowiedzialność. W przypadku nieprzybycia na Rajd opłata na rzecz organizacji Rajdu nie będzie zwracana, a uczestnik traci prawo do wszelkich świadczeń ze strony organizatorów.

Trasa Rajdu

Trasa piesza - przewodnik PTTK Robert Śmigielski i znany kołobrzeski propagator przyrody Tadeusz Twardy. Plac ratuszowy - Skwer Pionierów - Plac płk. Anatola Przybyslkiego - Plac Pionierów - Plac 18 Marca - Park Teatralny - Plac Koncertów Porannych - ośrodek "Kormoran".

Komentarze  
0 # Będę 2022-07-02 22:06
Wspaniała okazja by poznać walory kołobrzeskiej zieleni , zważywszy że rajd poprowadzą ludzie znający się na tym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn