×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

 
Dziesięciu golfistów stanęło w niedzielny poranek, 11 czerwca do rywalizacji o Puchar Wójta Jerzego Kołakowskiego. Turniej tradycyjnie rozegrano, w gościnnym gospodarstwie ALTE FARM w Rusowie. Przepiękna, słoneczna pogoda zachęcała do aktywności sportowej i jak się okazało, sprzyjała w osiągnięciu świetnych wyników.


Walka była niesamowicie zacięta, gdyż różnice między poszczególnymi zawodnikami były minimalne. Dopiero finałowa dogrywka zadecydowała o poszczególnych miejscach w turnieju – relacjonuje Anna Britzen, organizatorka rozgrywek. W tym roku najmniej uderzeń zrobił Marek Rojek, i to on zdobył z wynikiem 42 pkt. Puchar Wójta Gminy Ustronie Morskie. II miejsce i 43 pkt. uzyskał Wojciech Sokołowski, III miejsce w dogrywce z Markiem Kopczyńskim, wywalczył Jan Wendland (47 pkt.).
W ceremonii rozdania nagród udział wziął Tomasz Grobla - sekretarz gminy i sympatyk golfa, który pogratulował zwycięzcom oraz podziękował organizatorom za profesjonalne przygotowanie imprezy. - Serdeczne podziękowania składamy wójtowi Jerzemu Kołakowskiemu za puchary, upominki i honorowy patronat nad naszym turniejem – mówi Anna Britzen i dodaje: - To już 8 edycja tego wydarzenia, która zorganizowana została na polu GOLF DRIVING RANGE w Rusowie. Sobotni turniej udowodnił, że w golfa może grać każdy, bez względu na wiek. Potrzebne są tyko chęci i odrobina wytrwałości.
Kalendarz turniejów golfowych w Rusowie można znaleźć tutaj.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://www.informacje.kolobrzeg.pl/images/2016/golf_ustronie

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK