Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu zaprasza do odwiedzenia Muzeum Zimnej Wojny w Podborsku w sezonie turystycznym 2024.

W miesiącu lipcu muzeum przygotowało coś wyjątkowego, możliwość obejrzenia od wewnątrz schronu typu „Granit”. Jest to jedyny schron z obiektów przedsięwzięcia 3000, który zachował się do dzisiejszych czasów razem z potężnymi wrotami zamykającymi wejście.

Schron „Granit” będzie udostępniony do zwiedzania do końca lipca br. po czym ponownie zostanie zamknięty. Do zwiedzania zapraszamy w środy, soboty oraz niedzielę. Wejścia zawsze z przewodnikiem o pełnych godzinach: 11:00, 12:00, 13:00 oraz 14:00. Prosimy pamiętać o zabraniu ciepłej odzieży, wewnątrz schronu temperatura zawsze oscyluje w okolicy +10 °C.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn