Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Wakacyjny Teatralny Elementarz. W środę 7 lipca 2021 o godz. 17.00 na scenie plenerowej RCK zaprezentowany zostanie spektakl „Księżycowe opowieści” w wykonaniu Wędrownego Teatru Lalek MAŁE MI z Łodzi.

Każdy z nas jest Kosmicznym Podróżnikiem. Od najmłodszych lat otacza nas Kosmos naszego domu, podwórka, przedszkola, szkoły i jeszcze ten wysoko nad naszymi głowami - Przeogromny Wszechświat - który wyłania się gwieździstą nocą. W naszej codziennej Kosmicznej Podróży, wciąż zadajemy sobie pytania: dlaczego, po co, jak, skąd? Czym jest mądrość, miłość, wolność, czy warto być dobrym, jak być szczęśliwym? W spektaklu „KSIĘŻYCOWE OPOWIEŚCI” przedstawiamy pięć pięknych historii filozoficznych zaczerpniętych z różnych kultur. Jest tu bajka afrykańska, żydowska, dwie opowieści zaczerpnięte z mitologii indiańskiej i historia z dalekiego Nepalu. Każda zilustrowana przepiękną scenografią i lalkami autorstwa Katarzyny Samosiej, zadaje uniwersalne pytania i jednocześnie w mądry, zabawny, ciepły, przystępny dla najmłodszych widzów sposób - odpowiada na nie.

Zapraszamy w kosmiczną podróż do niezwykłego świata księżycowych opowieści.

Spektakl dla dzieci od lat 3.

Wstęp wolny.

Dofinansowano z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn